ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Студенти ДНМУ вшанували подвиг Героїв Крут

29 січня в Україні відзначали День пам’яті Героїв Крут. 99 років минуло після бою під залізничною станцією Крути, коли близько чотирьохсот молодих захисників української державності на двоє суток зупинили наступ чотиритисячної армії російсько-більшовицьких карателів під командуванням муравйова.

Страшною втратою став розстріл ворогом 27 полонених студентів.

Сьогодні, коли вкотре в історії росія намагається знищити Україну, а російські окупаційні війська вкотре в історії зі звірячою ненавистю безжально вбивають і катують українців і в першу чергу жінок, старих і дітей, руйнують міста, села і промислові підприємства, неможливо забути цю сторінку нашої історії.

Саме тому у Кропивницькому студенти ДНМУ разом з жителями міста вшанували подвиг Героїв Крут та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим у російсько-українській війні (2014-… р.р.) за незалежність та територіальну цілісність України.