День відкритих дверей в Маріуполі і Кропивницькому

У місті Маріуполі в Молодіжному палаці 3 грудня 2016 р. Донецький національний медичний університет провів День відкритих дверей. Захід викликав значну зацікавленість у випускників шкіл міста, шкіл південного регіону Донеччини  та медичного училища. На заході перший проректор ДНМУ д.мед.н., проф. П.Г. Кондратенко та декан медичного факультету №1 він же відповідальний секретар приймальної комісії д.мед.н., проф. О.І. Герасименко ознайомили присутніх з Правилами прийому до Донецького національного медичного університету в 2017 році, порядком прийому на навчання на медичний факультет №3 (м. Маріуполь), відповіли на численні запитання присутніх, в т.ч. про можливість прийому на перший курс випускників шкіл з непідконтрольних територій.

20161203 121738

20161203 121753

3 грудня 2016 р. на другому медичному факультеті Донецького національного медичного університету у м. Кропивницькому проводився день відкритих дверей. Випускники шкіл та студенти коледжів разом з батьками могли познайомитися з правилами вступу, відвідати навчальні аудиторії та поспілкуватися з представниками вищого навчального закладу.

Відвідувачам були представлені кабінети анатомії, гістології та інформатики, проведено анкетування, після чого всі перемістилися до актової зали. Зустріч з майбутніми абітурієнтами проводили Народний депутат України Костянтин Яриніч, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків університету, професор Олександр Удод, декан другого медичного факультету, доцент Петро Сидоренко.

У залі абітурієнти та батьки отримали відповіді на усі запитання. Наступний день відкритих дверей відбудеться навесні, але цього часу досить, щоб розпочати підготовку та віддати перевагу одному з кращих медичних ВНЗ в Україні.