Науково-практична конференція «Сучасний підхід до діагностики та лікування ревматоїдного артриту»

10 листопада 2016 року в санаторії «Слов’янський» Слов’янського курорту відбулась науково-практична конференція, яку провели викладачі кафедр Внутрішньої медицини №1 (зав. кафедрою д.м.н., професор Синяченко О.В.), Внутрішньої медицини №2 (зав. кафедрою д.м.н., доцент Такташов Г.С.) та Медичної реабілітації (зав. кафедрою д.м.н., професор Сокрут В.М.) Донецького національного медичного університету.

З доповідями виступили:

1. Грона Наталія Василівна, доцент кафедри внутрішньої медицини №2 – «Артериальная гипертензия у беременных в терапии и гинекологии: две стороны одной луны»;
  2. Потапов Юрій Олексійович, асистент кафедри внутрішньої медицини №1 – «Ревматоидный артрит: вопросы диагностики и лечения»;
  3. Сокрут Ольга Петрівна, асистент кафедри медичної реабілітації – «Дифференцированное применение магнитотерапии в лечении ревматоидного артрита».

До участі було запрошено сімейних лікарів, терапевтів, ревматологів, фізіотерапевтів лікувально-профілактичних закладів міст та районів регіону, а також лікарів-інтернів.