Ректор ДНМУ у Кропивницькому

Зустріч ректора ДНМУ зі студентами та викладацьким складом медичного факультету №2 та міжнародного медичного факультету

(м. Кропивницький)

22 листопада 2016 року ректор університету, чл.-кор. НАМН України, професор Ю.В.Думанський провів зустріч зі студентами та викладачами медичного факультету №2 та міжнародного медичного факультету, що розташовані у місті Кропивницькому.

Викладачі та студенти з перших вуст могли почути відповіді на найбільш актуальні питання. В університеті якраз тривали заняття, тож Юрій Васильович ознайомився з умовами в аудиторіях та поцікавився побажаннями першокурсників. Зокрема, необхідно створити медичну наукову бібліотеку безпосередньо у стінах університету.

Після спілкування зі студентами відбулася нарада з викладацьким складом факультетів.