ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ЗІ СТУДЕНТАМИ

Керівництво Донецької ОДА провело конференцію для найкращих студентів з різних вишів області, щоб вони представили свої студентські проекти.

Ця зустріч відбулася 18 листопада у ДДМА. На ній були присутні делегати міської та обласної влади й близько 40 студентів, які представляли 10 вишів з різних міст Донецької області.

1

У роботі конференції взяв участь заступник Голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Ігор Стокоз.

Під час вітального слова Ігор Стокоз не тільки привітав присутніх з міжнародним днем студента, а ще й наголосив, що такі зустрічі сприяють взаємодії студентства та влади.

2

Далі пролунав Гімн України.

3

Після цього почались безпосередньо презентації проектів. Усього їх було заслухано 10, більшість з яких присвячувались соціальним темам. Найкращі з них були взяті до уваги представниками обласного управління. Особливо активно студентів заохочували до співпраці голова департаменту Обласного управління у справах сім'ї та молоді та голова департаменту Управління освіти. Деяким навчальним закладам вони запропонували свою допомогу, щоб організувати й реалізувати ряд проектів, які змогли би піти на користь нашій області.

4

5

Звичайно, ДНМУ не залишився в стороні та взяв участь у конференції з власним проектом. Представниками нашого університету на зустрічі були: проректор з наукової роботи - Ольга Євгенівна Чернишова, голова студентського Самоврядування - Олександр Кузякін та Олександр Кумачев - власне доповідач.

Проект студентського Самоврядування полягав у тому, що воно офіційно зареєструвало себе як громадську організацію. Це допомогло вирішити цілу низку запитань, щодо спектру його діяльності.

А всю свою діяльність Самоврядування поділило на кілька секторів, кожен із яких відповідав за певну сторону студентського життя.

6

7

Заслухавши проект, представники управління запропонували розширити рамки діяльності наших секторів поза межі університету, вийти на міський, чи, навіть, обласний рівень. Особливо їх зацікавили такі напрямки, як соціологічне анкетування студентів, наші наукові конференції та волонтерська діяльність. Вони запропонували підтримку та часткове фінансування тих проектів нашого університету, які будуть відбуватися на місцевому рівні.

8