ДЕНЬ СТУДЕНТА

17 листопада 2016 року з нагоди Міжнародного дня Студента під прапорами восьми навчальних закладів відбувся фестиваль студентської самодіяльності «СтудДія - 2016», який проходив в ДК ім. Леоніда Бикова. МК ДДМА, ДІТМ МНТУ, КЕДІ, КРК ДонНУЕТ, ДДМА, КТТ, ДонНАБА, а також ДНМУ ім. М.Горького стали незмінними учасниками цього щорічного заходу.

1

Забігаючи наперед, можна з впевненістю сказати, що участь у фестивалі студентів нашого університету увінчалася успіхом.

Грамотами за сумлінну діяльність, плідну працю, величезний особистий внесок у становленні і розвитку молодіжної політики у місті та з нагоди відзначення Міжнародного дня студента були нагороджені: Калініченко Віталій, Калініченко Ольга, Сухий Богдан, Чупєєва Каміла, Лактіонова Тетяна.

Подяка за внесок у розвиток молодіжної політики та сумлінну працю у Донецькій області отримали Марія Устинівська та Вікторія Гущенко.

2

Протягом тижня у місті Краматорськ проводилися змагання серед студентів з різних навчальних закладів, що дали можливість команді заробити додаткові бали для свого університету, які потім підсумовувалися при обчисленні загального балу для визначення переможця та нагородження кращих команд міста.

Так, студенти нашого університету Воротинцева Аліна, Далінгер Юлія, Батурічев Богдан, Кухлій Владіслав зайняли почесне третє місце у турнірі з боулінгу, а Рудік Владислав, Бебешко Ганна, Матвєєнко Ольга, Кузь Олександр, Зоря Євген - друге місце у змаганні зі спортивного катання на роликових ковзанах, принісши своєю перемогою додаткові бали команді ДНМУ.

Головний виступ на «СтудДіі 2016» було розділено на дві номінації: вокал і хореографічна постанова.

Першими свято відкривали вокалісти, тематичним завданням для яких було виконання пісні всесвітньо відомого конкурсу «Євробачення». Кожен з учасників став гідним суперником один одному в боротьбі за призове місце. Від імені нашого університету з вокальним номером «Immortelle» французької виконавиці Лари Фабіан виступила Чупєєва Каміла, завоювавши серця глядачів на перших нотах пісні.

У кінці виступу всіх учасників членами журі були оголошені оцінки кожному з виконавців.

Виступ команд в номінації «Хореографічна постанова» стало не менш величним. Для них темою завдання стало відтворення танцю за мотивами фільмів, які отримали премію «Оскар». Кожен з танцюристів вклав у танець всі свої сили, а для наведення ще більшого інтересу учасники використовували різні спецефекти під час свого виступу.

Команда танцюристів ДНМУ під керівництвом Вікторії Гущенко відтворила яскраву хореографічну постанову на тему нового фільму «Божевільний Макс». Студенти здивували своїми зачаровуючими підтримками, які змушували всіх глядачів у залі затамувати подих.

3

Після всіх номерів членами журі були виставлені оцінки за виступ у номінації «Хореографічна постанова».

Фінал «СтудДіі 2016» всі чекали з нетерпінням. До кінця фестивалю всі учасники згуртувалися між собою, тому гімн конкурсу всі команди співали з теплом і деяким смутком розставання у голосі.

Глава журі вручив грамоти за участь командам МК ДДМА, КЕДІ, КРК ДонНУЕТ, КТТ і ДонНАБА, висловивши їм величезну подяку за веселі номери. А призерами фестивалю стали: збірна ДДМА - третє місце, ДІТМ МНТУ - друге місце, а почесне перше місце виборола команда ДНМУ ім. М.Горького, які отримали в знак нагороди почесну грамоту, кубок переможців та сертифікат на поїздку до Льодового катка!

4

Ми вітаємо з перемогою збірну ДНМУ і висловлюємо їм щиру подяку за гідний виступ і захист честі університету. Сподіваємося, що вони ще не один раз здивують університет, а, можливо, і всю країну, своїми численними перемогами!

5