ПОЗДОРОВЛЯЄМО!

1

Ректорат Донецького національного медичного університетупоздоровляє Світлану Станіславівну Боєву і Анастасію Опаріну з успішним виступом на чемпіонаті України з боротьби самбо та бажає міцного здоров'я, нових успіхів і тільки перемог!

Змінюючи себе, не зраджуємо себе ...

Історія спортивної слави Донецького національного медичного університету має в своєму активі видатні досягнення студентів на світових та національних спортивних аренах з різних видів спорту.

За 2016 календарний рік збірна команда університету додала до своєї колекції чергову бронзову перемогу у змаганнях серед студентів університетів, академій, інститутів ІІІ - ІV рівнів акредитації «Універсіада Донеччини», і лідируючу позицію серед переміщених ВНЗ.

У вересні 2016 року довгоочікуваною подією для наших студентів стало відкриття секції з боротьби дзюдо та самбо з повним спеціалізованим обладнанням.

Кращі студенти-спортсмени нашого ВНЗ і Донецької області отримали можливість підготуватися до Чемпіонату України з боротьби самбо (27-29 жовтня 2016 року) на чолі з майстром спорту міжнародного класу, чемпіонкою Європи, доцентом кафедри мікробіології, вірусології та імунології Боєвою Світланою Станіславівною.

Результатом підготовки стало зайняте 3-е місце у ваговій категорії 68 кг. серед дівчат Опаріною Анастасією, студенткою 1-ї групи, 3-го курсу медичного факультету. Так само у резерв збірної команди ВНЗ увійшов ряд студентів маючих спортивну класифікацію кандидата в майстри спорту.

Мода на природну красу і здоров'я стимулює все більшу кількість молоді  вести здоровий спосіб життя та мати прагнення до самостійних систематичних занять фізичною культурою і спортом. Основою для ефективного функціонування і розвитку якісно нової системи фізичного виховання  став консультаційний центр на базі кафедри фізичного виховання.

Фахівцями були розроблені цільові комплекси збереження та зміцнення здоров'я студентів та створені спортивно-оздоровчі секції для якісного проведення вільного часу.Участь у змаганнях та спілкування з кваліфікованими спеціалістами додають ваги мотиваційним аспектам, стимулюючи прагнення студентів до саморозвитку.

Якість життя у напрямку перемоги – залог успіху сучасного фахівця.

2

3