Дебют першокурсника

3 листопада студенти та викладачі ДонНМУ мали чудову нагоду зазирнути до майбутнього - часу, коли запаси води на Землі стали вичерпуватися. «Дегідратація» - такою була ідея дебюту першокурсника у нинішньому році. Безліч студентів з різних курсів і навіть університетів не залишили можливість побувати на святі і подивитися на результати роботи своїх сокурсників.

1p

Дебютанти дуже хвилювалися, адже для створення такого грандіозного заходу було витрачено чимало зусиль і часу.

Розпочалося свято досить страхітливим відео, яке розповіло про життя, що настало на Землі без води. Змінив його чаруючий східний танець у виконанні  студенток 1 курсу медичного факультету Шиліної Анни, Марценюк Лілії та Риженкової Юлії.

2p
Незвичайну атмосферу свята підтримала студентка 1 курсу медичного факультету Єлизавета Карпенко з піснею «Beggin».

3p

Чуттєве виконання Філь Катерини та її чаруюча гра на фортепіано не залишила байдужим нікого у залі, а дует у складі Дениса Мірошникова та Олександра Бєлана, які виконали під мелодійні звуки гітари пісню «Мовчи», змусив зал вибухнути бурхливими оплесками.

4p

Були під час заходу і хвилюючі моменти. Незвичайний позитивний танець під керівництвом Вікторії Гущенко був виконаний Курличкіною Валентиною, Никифоровим Сергієм і Галій Ганною, які показали студентам усіх курсів свою гнучкість та граціозність.

Яке ж свято без КВН? Наш вечір був би без нього просто неможливий. Студенти вклали у виступ всі свої сили і змусили зал сміятися кожен раз, як вони виходили на сцену. Своїми мініатюрами вони показали життя університету з нової, більш веселої і простої сторони, чим заслужили бурхливі оплески.

5p6p

Свято, присвячене дебюту першокурсника, залишило незабутні враження і подарувало море емоцій усім, хто прийшов на цей захід.

7p