Наукова конференція

22-23 вересня 2016 року в мальовничому куточку України, Закарпатській області, на базі готельного комплексу біля підніжжя відомого високогірного озера Синевир, кафедрою фармації та фармакології ДонНМУ під керівництвом доктора фармацевтичних наук, професора Хоменка Віктора Миколайовича була організована та проведена науково-практична конференція з міжнародною участю «Українська фармація – вчора, сьогодні, завтра».

На конференцію були запрошені керівники та провідні фахівці фармацевтичної галузі, фармацевтичних факультетів, спеціалізованих кафедр та фармацевтичних компаній України, Литви, Молдови, Казахстану. На пленарних засіданнях були заслухані 15 доповідей з найактуальніших проблем фармацевтичної галузі.

У теплій, дружній атмосфері у плідній дискусії були сформульовані пріоритетні напрямки науково-практичної співпраці фахівців фармації та фармацевтичної освіти в кризових умовах сьогодення.

У вільний час для гостей конференції була організована культурно-ознайомча програма по Синевирському національному природному парку. Заступник директора з науково-дослідницької роботи Національного природного парку «Синевир», кандидат біологічних наук Тюх Юрій Юрійович розповів про історію створення та сьогодення унікального національного природного парку загальнодержавного значення. Із захопленням гості конференції, як у чарівній машині часу, опинилися в глибокій давнині – музеї архітектури та побуту «Старе село», у центрі реабілітації бурих ведмедів в національному парку «Синевир».

Плідне наукове спілкування в мальовничому краї Закарпаття стало черговою віхою в науково-практичній співпраці Донецького національного медичного університету ім. М. Горького з провідними установами міжнародної фармації.

1

Вступне привітальне слово від організаторів науково-практичної конференції «Українська фармація – вчора, сьогодні, завтра», голови організаційного комітету, завідуючого кафедрою фармації та фармакології ДонНМУ ім. М. Горького, доктора фармацевтичних наук, професора Хоменка Віктора Миколайовича

2

Кафедра фармації та фармакології ДонНМУ отримала подарункову копію скульптури «Аптекар», символа Національного фармацевтичного університету, від завідуючої кафедрою організації та економіки фармації НФУ, професора Немченко Алли Семенівни.

3

Доповідь директора корпорації «Артеріум», доктора фармацевтичних наук Сур Сергія Володимировича «Фармацевтична промисловість – локомотив української фармації».

4

Учасники конференції на засіданні.

5

Доповідає найстаріший учасник конференції, завідуючий кафедрою управління та економіки фармації з технологією ліків Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор Грошовий Тарас Андрійович.

6

Остання доповідь і дискусії завершені. Загальне фото учасників конференції.

7Культурно-освітня програма – відвідування музеїв «Лісосплаву» та Національного природного парку «Синевир».