Важливі заходи

У рамках  онкологічного форуму "Невідкладна абдомінальна хірургія в онкології" у м. Тернопіль відбулося дві важливих події: засідання правління “Національної асоціації онкологів України” та засідання Експертної проблемної комісії "Онкологія" МОЗ та НАМН України, які було проведено під керівництвом  Президента національної асоціації онкологів України, Голови експертної проблемної комісії “Онкологія”, ректора нашого університету, член-кореспондента НАМНУ Ю.В. Думанського, де була вирішена низка важливих проблем.

Форум зібрав біля 150 делегатів: абдомінальних хірургів та онкологів з Тернополя, Києва, Львова, Івано-Франківська, Луцька, Полтави, а також завідуючих кафедрами онкології, радіології,  головних позаштатних фахівців та головних лікарів. Було заслухано багато доповідей з проблем лікування онкологічних хворих з наявністю гострої абдомінальної патології.

1

Президент національної асоціації онкологів України - Ю.В. Думанський

2

Ю.В. Думанський з колегами