Конкурс на виборну посаду Голови СНТ

УВАГА!!!!!

студентів ДонНМУ ім.М.Горького

Вельмишановні студенти 3,4,5 и 6 курсів всіх факультетів ДонНМУ оголошується конкурс на виборну посаду Голови студентського наукового товариства им. М. Довгялло (СНТ) Донецького національного медичного університету.

Вимоги до здобувачів на посаду Голови СНТ:

Обов’язкові:

• студент ДонНМУ 3, 4, 5,6 курсів

• відмінне або добре навчання

• бажання займатися наукою

Бажані:

• досвід наукової діяльності в університеті (участь у СНТ, кружковці, учасники наукових конференцій тощо)

• порядність

• патріотизм

• комунікабельність

• велике бажання працювати заради становлення та процвітання нашої ALMA MATER

Свої резюме у довільній формі ( не більше 1 аркуша) надсилати науковому керівнику СНТ ім. М. Довгялло, зав. кафедри онкології та радіології, професору Коньковій Марині Володимирівні за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У резюме необхідно вказати номер моб. телефону претендента на посаду Голови СНТ, за яким його, у разі задовільного рішення, буде запрошено до відкритої співбесіди с науковим керівником СНТ М.В.Коньковою.

Строки надсилання резюме: 14.09.16.- 30.09.16.

Відрита співбесіда буде проводитися 4 и 5 жовтня 2016 р. о 14 годині у кабінеті 2305.

З повагою, науковий керівник

СНТ ім.М. Довгялло, професор М.В.Конькова