Посвята студентів у Кропивницькому

Урочисте свято посвяти у студенти

у Донецькому національному медичному університеті

(м. Кропивницький)

1 вересня 2016 року у Донецькому національному медичному університеті МОЗ України відбулася знаменна подія. Вперше в історії нашого університету медичний факультет відкрився в  іншому місті -  у обласному центрі України м. Кропивницький.

Найталановитіші  студенти нашого університету приїхали привітати своїх колег з Кропивницького та передати свій настрій, досвід та блискучий запал можливості спілкування та навчання у рідній ALMAMATER.

1

1 2

У залі обласної філармонії Кропивницького, де проходило урочисте свято – посвяти першокурсників,   не було вільних місць.

2

У залі присутні представники ректорату, професорсько-викладацького складу Донецького національного медичного університету та почесні гості учасники урочистої церемонії посвяти у студенти Донецького національного медичного університету.

3

Урочистості присвяченій цій події  відкрив Ректор  Донецького національного медичного університету, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України, доктор медичних наук, професор Юрій Васильович Думанський.

4

Зі словами привітання виступили:

-Голова   обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович

-Народний депутат України Яриніч Костянтин Володимирович

- Голова   обласної ради Чорноіваненко Олександр Анатолійович

- Зам голови міської ради міста Мосін Олександр Володимирович

5

6

7

8

9

У залі лунала «Урочиста обіцянка студента ДонНМУ», після якої першокурсники   одягнули білі  медичні халати – символ  людяності та моральної чистоти.

10

11

12

13

Ректор вручає символічний Ключ знань

Фот14

Далі до привітань долучився перший проректор нашого університету, заслужений діяч  науки і техніки України, Лауреат державної премії України, доктор медичних наук, професор Кондратенко Петро Геннадійович, який вручив   першокурсникам символічну залікову книжку зі сподіваннями на відмінні та добрі оцінки!

15

Талановиті студенти нашого університету забезпечили святкову атмосферу та гарний настрій у залі.

16

17

18

19

20

21

Йдіть у майбутнє упевненим кроком – честь студента тримайте високо. Любіть Україну, шануйте народ, шануйте батька й матір. Хай квітне наш край!

22