Посвята студентів у Краматорську

Урочисте свято посвяти у студенти

у Донецькому національному медичному університеті

Знову вересень.

Мамині очі

Проводжають до університету мене.

У них мрії й недоспані ночі,

І тривога про завтрашній день.

Ось двері до мудрості храму,

Де не згасає факел знання,

Відчиняє їх золотими ключами

Рідна Україна моя.

1

30 серпня у актовій залі відбулося велике свято – посвяти у студенти Донецького національного медичного університету Міністерства охорони здоров’я України – одного з найкращих вищих навчальних закладів України, якому в минулому році виповнилося 85 років.

Сьогодні до нашої дружньої студентської родини вливається нова хвиля біля 800 першокурсників майбутніх спеціалістів галузі медицини та фармації.

2

Зала повна, урочистий настрій першокурсників, їх батьків, гостів вітає десь у повітрі й радісно передається усім присутнім.  Сьогодні знову розкриються двері учбового закладу, щиро  зустрічаючи  своїх вихованців.

3

Урочистості присвяченій цій події та початку нового навчального року  відкрив Ректор  Донецького національного медичного університету, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України, доктор медичних наук, професор Юрій Васильович Думанський.

4

У залі лунає «Урочиста обіцянка студента ДонНМУ»,після якої першокурсники   одягають білі  медичні халати – символ  людяності та моральної чистоти.

5

Слова вдячності лунають від першокурсників. Сьогодні у нашому житті значна подія – віднині ми повноправні наступники і продовжувачі славних справ і традицій Донецького національного медичного університету. Ми вдячні тим, хто створив та зберіг цей вищий медичний навчальний заклад і ми будемо свято берегти та примножувати його традиції, традиції української медицини.

6

Символічну залікову книжку студентам першокурсникам вручив перший проректор нашого університету, заслужений діяч наук і техніки України, Лауреат державної премії України, доктор медичних неук, професор Петро Геннадійович Кондратенко.

7

Зі словами привітання виступили:

-          директор Департаменту управління охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації Юрій Геннадійович  Узун

8

-            начальник  відділу охорони здоров’я Краматорської міської ради Валерія Павлівна Мельник

9

-       головний лікар обласного Центру первинної медико-санітарної допомоги  Олексій Вікторович Яковленко

10

З рук Ректора студенти отримали Ключ знань. Невблаганно спливає час, відраховуючи секунди, хвилини, години, тижні, місяці, роки. Здається зовсім недавно на місці наших наймолодших студентів стояли ті, для кого закінчилося студентське життя – студенти випускних курсів.. Йдіть у майбутнє упевненим кроком – честь студента тримайте високо. Любіть Україну, шануйте народ, шануйте батька й матір. Хай квітне наш край!

11

Традиційно завершилися урочистості концертом наших найкращих талановитих студентів. У добру путь і в добрий час! Зі святом ще раз усіх Вас!

12

13