До уваги абітурієнтів!

Списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування до ДНМУ.

Очікуємо оригінали документів для зарахування.

Шановні абітурієнти! Нагадуємо, що:

1. Абітурієнти, які отримали рекомендацію щодо зарахування на навчання за кошти державного бюджету повинні надати необхідні документи до приймальної комісії до 18.00 5 серпня.

2. Наказ про зарахування вступників на навчання за кошти державного бюджету буде оприлюднено на сайті університету не пізніше 12.00 06 серпня.

3. Абітурієнти, які отримали рекомендацію щодо зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб повинні надати необхідні документи до приймальної комісії не пізніше 18.0010 серпня.

4. Наказ про зарахування вступників на денну форму навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів і за кошти фізичних та юридичних осіб буде оприлюднено на сайті університету не пізніше 12.00  12 серпня.

Адреса приймальних комісій:

- м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 39, корпус 2, поверх 2, кімната 2204

Телефон – 099 06 03 665

- м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Велика Перспективна, 1, поверх 1, кімната 122

Телефон – 066 652 89 66; 068 260 90 92

Перелік документів, які подаються до приймальної комісії:

1. Документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України "Про громадянство України") – ПАСПОРТ;

(для неповнолітніх ) свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який посвідчує особу і громадянство;

2. Військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;

3. Атестат або диплом – документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

4. Сертифікат ЗНО (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання за 2016 рік (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);

5. Копії документів, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти (розділ VIII Правил прийому), зарахування за співбесідою (розділ Х Правил прийому), зарахування за квотами (розділ ХІ Правил прийому) (за наявності);

6. Чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см;

7. 3 конверти з марками по Україні;

8. Документ про інвалідність, сирітство… (за наявності);

9. Вступник заповнює довідку про зарахування (у разі необхідності і конверт з домашньою адресою).

Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування на бюджетні місця по спеціальності:"Медицина"

Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування на бюджетні місця по спеціальності:"Стоматологія"

Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування на 2 курс по спеціальності:"Медицина"

Список абітурієнтів рекомендованих до зарахування на 2 курс по спеціальності:"Стоматологія"