ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Ректорат Донецького національного медичного університету імені М.Горького сердечно вітає завідуючого кафедри фармакології, клінічної фармакології та фармакотерапії, засновника та першого декана фармацевтичного факультету д.фарм.н., професора

Віктора Миколайовича Хоменко з 60-річчям!!!

ghja ujnjd

Велике спасибі Вам, шановний Вікторе Миколайовичу, за Вашу багаторічну сумлінну працю, за Ваш високий професіоналізм, за наполегливість, мудрість, порядність, доброту, гумор та особистий внесок у розвиток університету!

Від усієї душі зичимо Вам здоров’я, удачі, процвітання, творчого натхнення, Божої благодаті, віри надії і любові на кожен прийдешній день!

Нехай тепло і затишок рідної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!