ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

gerb

м. Київ

20072016                                                                               № 859

Про підсумки Всеукраїнського

конкурсу студентських наукових робіт

природничих, технічних  та гуманітарних

наук у 2015/2016 навчальному році

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.02.2012 № 202,  зареєстрованого у Міністерстві   юстиції України  13.03.2012 за № 389/20702, наказу Міністерства освіти і науки України від  13.10.2015 № 1079 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових  робіт  з  природничих, технічних та гуманітарних наук  у  2015/2016 навчальному році» та на підставі рішень галузевих конкурсних комісій з проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2015/2016 навчального року (далі – Конкурс)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити перелік переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних  та гуманітарних наук 2015/2016 навчального року, що додається.

2. Рекомендувати керівникам вищих навчальних закладів здійснити заходи щодо відзначення студентів-переможців Конкурсу та їх наукових керівників.

3. Департаменту вищої освіти (Шаров О.І..) спільно з Інститутом модернізації змісту освіти (Завалевський Ю.І.) довести до відома вищих навчальних закладів підсумки Конкурсу.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І.Р.

Міністр

Л.М. Гриневич

ЗАТВЕРДЖЕНО

ПЕРЕЛІК