Випуск лікарів 2016

17 червня у Донецькому національному медичному університеті ім. М.Горького відбулася знакова урочиста подія  присвячена випуску лікарів  2016 року. 96 випускників нашого університету, які успішно завершили повний курс навчання в університеті, одержали дипломи Донецького національного медичного університету ім. М.Горького - одного з найкращих вищих медичних навчальних закладів України. Слід зазначити, що серед випускників четверо іноземних громадян – із Анголи, Іраку та Йорданії.

Урочисті збори присвячені черговому випуску лікарів  відкрив Ректор нашого університету – член-кореспондент НАМН України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, професор Юрій Васильович ДУМАНСЬКИЙ.

Пролунав Гімн України та Гімн Університету!!!

Для прийняття «Клятви лікаря» на сцену була запрошена випускниця медичного факультету, «Найкращий молодий вчений ДонНМУ -2016» Піцентій Катерина.

Зі словами привітання  виступив  в. о.  Міністр охорони здоров’я України В. В. Шафранський, який  вручив дипломи з відзнакою нашим випускникам, які успішно поєднували відмінне навчання з громадською роботою і активною участю у роботі студентського наукового товариства нашого університету.

З наказами про завершення навчання виступили декан медичного факультету, професор О. І. Герасименко та декан стоматологічного факультету, професор О. А. Удод. Потім Ректор  університету Ю.В. Думанський вручив дипломи випускникам.

До слова  було запрошено Голову Донецької обласної військово-цивільної адміністрації П. І. ЖЕБРІВСЬКОГО.

Зі словами поради випускникам виступив ректор Національного фармацевтичного університету, академік НАНУ, професор В.М.Черних.

У заключному слові Ректор Ю.В. Думанський привітав випускників із закінченням студентського навчання і здобуттям важливої та почесної професії лікаря та побажавщасливої життєвої дороги і наснаги у праці на благо Батьківщини та охорони здоров’я українського народу.

Нехай доля буде до вас прихильною!

У добру путь, випускники!

Закінчилося свято  чудовим концертом студентів та випускників.