Вітаємо з присвоєнням вчених звань доцента!

Вітаємо з присвоєнням вчених звань, бажаємо творчих успіхів на ниві викладацької діяльності та нових звершень у науковій роботі!

atestat

gerb

м. Київ

15.12.2015 № 1291

Про затвердження рішень атестаційної

колегії Міністерства щодо

присвоєння вчених звань

від 15 грудня 2015 року

Відповідно до Порядку присвоєння вченого звання професора і доцента, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 27 грудня 2008 р. № 1149, та на підставі рішень атестаційної колегії Міністерства (протокол № 5 від 15 грудня 2015 року)

НАКАЗУЮ:

1. Присвоїти вчене звання професора науковим та науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів, закладів післядипломної освіти та наукових установ відповідно до списку згідно з додатком 1.

2. Присвоїти вчене звання доцента науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів та закладів післядипломної освіти відповідно до списку згідно з додатком 2.

3. Відмовити у присвоєнні вченого звання науково-педагогічним працівникам відповідно до списку згідно з додатком 3.

4. Направити атестаційні матеріали здобувачів щодо присвоєння вченого звання на зовнішню експертизу до науково-методичних комісій МОН України відповідно до списку згідно з додатком 4.

5. Видати дублікат атестату науково-педагогічним працівників відповідно до списку згідно з додатком 5.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр С. М. Квіт

до наказу Міністерства

від 15.12.2015 № 1291

Список