День студента (фото)

День Студента!

«Снова сердце вздрогнуло в середине дня, и на этот фестиваль принесло меня…». Саме ці рядки звучали в будинку культури «Будівельник» 17 листопада, в день, який запам'ятається всім, як запалюючий серця молоді День Студента!

Вісім талановитих, дружних, неповторних і вражаючих своєю яскравістю команд із різних навчальних закладів м. Краматорська зібралися на щорічному фестивалі «СтудДія», щоб відстояти честь свого університету, знайти нових друзів і отримати нові емоції, враження та настанови на майбутню роботу. У їх числі були: машинобудівний коледж Донбаської державної машинобудівної академії, Краматорський економiко-гуманiтарний інститут, Донбаський інститут техніки та менеджменту, Донбаська державна машинобудівна академія, КТ ДонНУЭТ, Краматорський технологічний технікум, Донецька національна академія будівництва i архітектури та наші студенти Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.

Фестиваль проходив під гаслом «У ритмі життя». І першими, хто вийшов на сцену під бурхливі оплески та запрошення ведучих, були хлопці, що стали гордістю університету та удостоїлися нагородження почесними грамотами від управління культури i туризму Донецької держадміністрації: Ільченко Станіслав, Кузякін Олександр, Генбач Іван, Суярко Віталій, Долинський Володимир.

У конкурсній частині фестивалю, яка розділилася на танцювальну і вокальну, всі учасники показали високу майстерність та вміння «запалити публіку». Танцюристи Богдан Ковальчук, Валерія Гетьманенко, Анастасія Кобринська і Вікторія Сокоренко показали чудовий і пристрасний танець «Танго», а у виконанні Каміли Чупєєвої прозвучала зворушлива пісня Поліни Гагаріної «Навек».

У фінальній частині заходу всі учасники вийшли на сцену і за підсумками фестивалю отримали грамоти про участь та кубки переможців. Закінчилася «СтудДія» дружним виконанням беззмінного гімну свята.

Хотілося б висловити величезну подяку всім учасникам за теплу і доброзичливу атмосферу, створену ними на святі. Будемо з нетерпінням чекати наступного року, щоб знову зустрітися у знайомій залі!