День відкритих дверей (фото)

День відкритих дверей

21 листопада 2015 року в актовій залі ДДМА відбувся довгоочікуваний захід. Донецький національний медичний університет імені М. Горького МОЗ України проводив для всіх випускників навчальних закладів м. Краматорська День відкритих дверей.

Від імені професорсько-викладацького складу привітали всіх присутніх декан медичного факультету О. І. Герасименко, декан стоматологічного факультету О. А. Удод та декан фармацевтичного факультету О.І.Гуторов, які розповідали про навчання у медичному університеті, структуру ВИЩу та основні здобутки навчального закладу, про умови та правила прийому до університету у 2016 році, систему визначення результатів абітурієнта. Для кращої адаптації та підготовки абітурієнтів до складання зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році активно функціонує веб-сайт університету, про роботу якого було докладно розказано вступникам. Майбутні студенти та їх батьки із цікавістю слухали інформацію про студентське самоврядування, побут і дозвілля в стінах університету. 

У теплій і дружній атмосфері для абітурієнтів, їх батьків та гостей дарували свої музичні номери самодіяльний колектив танцюристів університету і вокалістка – Каміла Чупєєва. Присутніх приємно вразила дружня підтримка студентами не тільки виступи своїх «колег» на сцені, але й майбутніх першокурсників, бо ми завжди раді гостям, адже наш університет славиться доброзичливістю і гостинністю. 

День відкритих дверей вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів та медичних коледжів поповнять лави студентства у славному вищому медичному закладі – Донецькому національному медичному університеті імені М. Горького МОЗ України. Цей захід дав можливість краще зрозуміти яким буде навчання в університеті і зробити правильний вибір майбутнім абітурієнтам, адже організатори чітко дали відповіді на всі питання, які цікавили присутніх, бо саме у нашому навчальному закладі студентство має можливість розвиватися не тільки як професіонали своєї справи, але й творчо.

Автор: Камiла Чупєєва

 

1

3

5

6

7Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top