Дебют першокурсника в ДонНМУ ім. М. Горького

Дебют

першокурсника в ДонНМУім. М. Горького

29 жовтня 2015р в Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького відбувся дебют першокурсників. Хлопці та дівчата довгий час старанно готувалися до цієї першої значущої події у їх студентському житті. Студенти різних факультетів зібралися, щоб подивитися на своїх талановитих однокурсників та одногрупників  й оцінити результати старанної праці своїх колег. На заході також були присутні студенти з ДДМА, які прийшли підтримати наших учасників та активно вболівали за них.

Урочистості відкривав студент 1 курсу Євген Бєліков. У його промові прозвучали прекрасні слова підтримки на адресу усіх, хто з хвилюванням стояв за лаштунками та з нетерпінням чекав святкових фанфар.

Дебют був наповнений яскравими номерами, кожен з яких дарував глядачеві неповторні емоції, враження і залишав у серці приємні нотки знайомих мотивів. Своїм виступом порадувала  студентка 1 курсу Анастасія Ганущак із піснею «Порцеляна», а також квартет під керівництвом Аліни Вендіної, до складу якого увійшли: Ірина Хоменко, Світлана Золотухіна, Анастасія Ганущак і Каміла Чупєєва. Чимале задоволення студентам приніс  КВН за участю Єгора Зеліка, Євгенії Чацької, Дениса Козлова, Христини Баєвої, Дмитра Некрасова, Юлії Лєднік, Катерини Радченко та їх керівників Дениса Юрченка та Валентина Яцького, які розвеселили усіх присутніх своїми незрівнянними мініатюрами. А Марія Устіновська, Гущенко Вікторія, Володимир Саранов, Роман Кудінов та їх чарівні танцюристи показали свою майстерність у яскравих номерах і підтанцівках.

По закінченні свята голова студентського профкому ДонНМУ Станіслав Ільченко підвів підсумки заходу, а декан медичного факультету, професор Герасименко Олександр Іванович висловив подяку всім учасникам та організаторам за підготовлене свято.  Наприкінці заходу  всі, хто приймав участь у святі зібралися на сцені і дружно заспівали прекрасну пісню.

Величезну подяку хотілося б висловити Мусічу Анатолію, який чудово виконав роль звукооператора, а також усім студентам ДДМА за активну підтримку й дружелюбність.

З повагою, студентка 1 курсу

Каміла Чупєєва