Медична конференція молодих науковців

15-16 жовтня 2015 р у м. Києві на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбулась "Щорічна медична конференція молодих науковців", яка внесена до реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій цього року.

В ній взяли участь близько 300 чоловік із різних міст України, а також Словаччини.

Під час роботи наукового форуму відбулися секційні засідання, навчально-практичні майстер-класи та лекції відомих вчених різних галузей медичної науки.

Загалом, на конференції були представлені роботи у 10 секціях із фундаментальних та практичних галузей медицини.

У перший день було представлено дві надзвичайно цікаві лекції: від Голови Всесвітньої програми охорони здоров'я з факультету охорони здоров'я Університету м. Хайфа (Словаччина), професора Гріна та від доцента кафедри вірусології та імунології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

Потім учасники мали змогу відвідати майстер-класи. Особисто я був на цікавому й корисному майстер-класі з хірургії, на якому мав змогу самостійно опанувати виконання екстра- та інтрокорпоральних вузлів та базові навички із лапароскопії. Увечері учасники конференції мали змогу відвідати Національний музей історії медицини, філармонію та Національний драматичний театр.

На другий день учасники конференції представили свої роботи. Після цього авторів найкращих та найцікавіших досліджень було нагороджено сертифікатами та подарунками (книжками та медичним обладнанням). В останній вечір організатори влаштували прощальну вечірку в антикафе "Campus".

Особисто у секції хірургії презентував дослідницьку роботу кафедри хірургії №1 та урології ДонНМУ на тему "Ризик травматизму на фоні гострої та хронічної алкогольної інтоксикації".

Хочу подякувати організаторам за надзвичайно корисну, цікаву та насичену конференцію, особисто - Євгенію Костюченку, який займався поселеннями учасників конференції, Юрію Куценку за те, що він люб'язно поділився досвідом в організації хірургічного гуртка й проведені досліджень в експериментальній хірургії та Соломії Семенів - секретареві секції дитячої хірургії за турботу і опіку учасників своєї секції.

Завдяки цій конференції я отримав знання із проведення та організації конференцій та здобув нові ідеї для своїх майбутніх досліджень.

З повагою, студент 2 курсу Яворський О.Ю.

Ic7WWrRTвQQc1

iI9Cl sIO141