Стипендиальная программа - "Завтра ЮА"

Стипендиальная программа - Завтра ЮА

Стипендиальная программа - "Завтра ЮА"

Уважаемые студенты ДонНМУ!
Доводим до вашего сведения информацию о начале грандиозного конкурса, а если быть точнее стипендиальной программы - "Завтра ЮА", которую проводит Фонд Виктора Пинчука.
Предлагаем попробовать свои силы и поучаствовать в нем!
Сроки приема заявок - с 15 октября по 30 ноября 2015 года.
Подробности - на сайте zavtra.in.ua

По вопросам участия, консультациям по правильному оформлению заявок обращаться к главе СНО ДонНМУ им. М.Горького, стипендиату программы 2014-2015 г. - Генбачу Ивану Олеговичу.

Не теряем время, не сидим на месте - пишем, работаем, собираем необходимое!

15 жовтня Фонд Віктора Пінчука вдесяте розпочинає відкритий конкурсний добір учасників стипендіальної програми підтримки талановитої молоді «Завтра.UA». Місія програми - сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни та створювати і розширювати можливості для молодих та відповідальних лідерів, які стануть генераторами змін.

Фонд запрошує до участі у відкритому конкурсі студентів 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації.

Прийом документів на конкурс та online-реєстрація відкриті на сайті програми zavtra.in.ua з 15 жовтня до 30 листопада 2015 року.
Для участі у конкурсі апліканти мають відповідати наступним вимогам:

Займати активну громадянську позицію та брати участь в реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
Довести академічну успішність;
Представити у конкурсній роботі оригінальні наукові ідеї та дослідження;
Демонструвати мотивацію до особистісного та професійного росту;
Розкрити свій лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.
Детальні умови участі у конкурсі дізнайтесь на сайті програми у розділі «Конкурс».

Якщо ти відповідаєш очікуванням Фонду до потенційних стипендіатів; якщо бажаєш перевірити свій потенціал; якщо бажаєш ще на етапі конкурсного добору розширити мережу спілкування однодумців – не вагайся та обов’язково візьми участь у конкурсі!

І не забувай поширити інформацію про конкурс серед своїх друзів!

Оскільки саме стипендіати програми «Завтра.UA» отримують:
щомісячну стипендію розміром 942 грн. впродовж року;
одну з найбільших у країні мережу однодумців, що складається з відкритої, інноваційної, творчої і небайдужої молоді;
експертну, інформаційну та фінансову підтримку кращих колективних проектів від Фонду Віктора Пінчука та його партнерів;
досвід в розробці та реалізації проектів (соціальних, прибуткових, екологічних, технологічних тощо);
можливість стажування в Фонді Віктора Пінчука, PinchukArtCentre та Ялтинської Європейської Стратегії (YES);
доступ до глобальних ідей, спікерів та знань через участь у щорічному форумі YES та зустрічі зі світовими лідерами в рамках Публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука;
участь у щорічному Молодіжному форумі «Завтра.UA» та екологічному таборі ClimateChаnge Camp;
можливість долучитись до заходів Фонду Олени Пінчук АНТИСНІД;
рекомендації потенційним роботодавцям для найактивніших учасників Спільноти «Завтра.UA».
За 9 років існування програми «Завтра.UA» її стипендіатами стали вже понад 2 400 студентів з усієї країни. На сьогодні програма охопила ВНЗ з усіх регіонів України, а 86 закладів стали її офіційними партнерами.

-----------------------

С уважением, Иван Генбач.