Щорічний студентський форум ВЕСЕЛКА

Новий навчальний рік ознаменувався для студентів Донецького національного медичного університету ім. М. Горького прекрасною можливістю показати свої вміння і таланти. Група студентів нашого університету була запрошена на реґіонарний форум лідерів студентського самоврядування та профспілкових організацій студентів ВНЗ «Веселка», і 18 вересня команда ДонНМУ ім. М.Горького під керівництвом Олександра Горіна вирушила на студентський форум, де їх тепло зустріли студенти ДДМА та інших ВНЗ Донецької області.

Комплекс навчально-розважальних заходів розпочався для наших студентів розселенням в затишний будиночок, в прикрасі якого вони проявили відмінний смак і прекрасне почуття гумору. Знайомство команд відбувалося на відкритті «Веселки» під пісню «Ми молодь України», яка є гімном форуму з 2012 року.

Під час перебування на «Веселка» нашим студентам не довелося нудьгувати: їх чекали щоденні квести, в яких вони проявляли спритність і кмітливість. Особливо сподобалися об'ємні тренінги та майстер-класи, в яких команда нашого ВУЗу проявляла прекрасні здібності. Так, Лисянський Владислав під'їхав до фінішної смуги на мінімальну відстань, побивши тим самим рекорд автошколи. Олександр Горін і Юлія Менчук здобули перемогу у майстер-класі - змаганні з туризму, а Каміла Чупєєва стала переможницею конкурсу «Міс Веселунка 2015». Хлопці взяли активну участь у розробці проекту відкриття центру психологічної допомоги дітям, військовим, інвалідам та переселенцям зони АТО, а також у змаганні з плавання на байдарках. Капітан команди Олександр Горін і Павло Шолохов відстоювали честь нашого університету в турнірі з комьютерной грі «Mortal Combat».

За весь час перебування на студентському форумі студенти різних ВНЗ дуже здружилися і знайшли багато спільних інтересів, тому в останній день перебування на «Веселка» всіх присутніх чекав прекрасний вечір біля багаття, який супроводжувався обміном приємними враженнями і піснями під гітару.

Завдяки прекрасним організаторським і творчим здібностям Олександра Горіна команда Донецького національного медичного університету імені Максима Горького здобула перемогу серед учасників форуму і привезла додому безліч нагород і приємних подарунків від організаторів форуму.

Хотілося б висловити величезну подяку організаторам цього чудового заходу і всьому університету ДДМА за надану можливість поринути у світ активного відпочинку і розваг. Особливу подяку хотілося б висловити нашому беззмінному лікарю Євгену Бєлікову, який протягом всього заходу постійно стояв на варті здоров'я наших студентів!

Автор статті: Чупєєва Каміла

В-квадратик-Щорічний-студентський-форум--ВЕСЕЛКА