Урочиста Церемонія Посвяти у студенти ДНМУ

Урочиста Церемонія  Посвяти у студенти

31серпня 2015р у актовій залі ДДМА м. Краматорська відбулася урочиста церемонія посвяти у студенти Донецького національного медичного університету ім. М. Горького МОЗ України - одного з найкращих вищих навчальних закладів України, якому в цьому році виповнюється 85 років із дня заснування!

Була повна не тільки зала, але й сусідній хол, проходи й коридори. Такої великої кількості студентів, їх батьків, викладачів нашого Вищу та гостів ця зала ще не зустрічала!

Для багатьох присутніх сьогоднішній день був особливо хвилюючий. 500 молодих людей вирішили пов'язати свою долю із найгуманнішої у світі професією - професією лікаря.

Проведення урочистої церемонії Посвяти у студенти Донецького національного медичного університету ім. М. Горького відкрив Ректор Донецького національного медичного університету, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, доктор медичних наук, професор Юрій Васильович Думанський, який вручив першокурсникам символічний Ключ знань.

Серед почесних гостей на святі були присутні Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації Володимир Вікторович Колесник, Заступник міського голови міста Краматорська Олексій Вікторович Яковленков, Міський голова Красного Лиману Леонід Григорович Перебейніс, які привітали першокурсників зі святом й побажали їм гордо пронести звання студента Донецького національного медичного університету через усі роки навчання.

Для проголошення «Урочистої обіцянки першокурсника» слово було надано студенту першого курсу Гавілею Даніілу, після якої майбутнім студентам було запропоновано одягнути білі халати, як символ людяності та моральної чистоти.

Символічну залікову книжку  із побажаннями гарного навчання, честі та гідності, любові до своєї Батьківщини, відданості обраної професії вручив  першокурсникам Перший проректор університету, заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України, доктор медичних наук, професор Петро Геннадійович Кондратенко.

Численними оплесками зустрічали як існуючи так і майбутні студенти своїх деканів:  Декана медичного факультету, професора Олександра Івановича Герасименко,  Декана стоматологічного факультету, професора Олександра Анатолійовича Удода, декана фармацевтичного факультету, кандидата фармацевтичних наук Олександра Івановича Гуторова.

Від імені старшокурсників із привітанням до своїх колег виступив Голова студентського самоврядування університету, стипендіат Президента України, студент 6-го курсу медичного факультету Олександр Кузякін.

Гарні й яскраві пісні та танцювальні номери, виконані нашими талановитими студентами супроводжували все свято, яке завершилось співом Гімну Університету під численні оплески.

У добру путь і в добрий час! Зі святом ще раз усіх Вас!