18 квітня 2015 День відкритих дверей

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького проводить  18 квітня 2015 р. о 12 годині День відкритих дверей у актовій залі Донбаської державної машинобудівної академії за адресою м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 39, корпус 2

Ректорат ДонНМУ

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького в нинішньому 2015-му році відсвяткує свій 85-річний ювілей.

Це один із найстаріших вищих медичних навчальних закладів України. Його відкриття тісно пов’язане з розвитком у Донбасі вугільної, металургійної, машинобудівної, хімічної та інших галузей промисловості у двадцятих роках минулого сторіччя і значним припливом сюди робочої сили. За роки існування в ДонНМУ підготовлено для практичної охорони здоров’я 10-тки тисяч лікарів терапевтичного, хірургічного, педіатричного, медико-профілактичного та стоматологічного профілів, а останнім часом ведеться підготовка фахівців з фармації.

У ДонНМУ готують фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за таким напрямами:

Лікувальна справа (випускники працюють сімейними лікарями, терапевтами, хірургами різного профілю, акушерами-гінекологами, невропатологами та іншими фахівцями), термін навчання – 6 років (випускники медичних училищ – 5 років).

Педіатрія (випускники працюють сімейними лікарями, педіатрами, дитячими хірургами різного профілю, неонатологами, дитячими невропатологами та іншими фахівцями), термін навчання – 6 років.

Медико-профілактична справа (випускники працюють санітарними лікарями з гігієни харчуванні, гігієни праці, радіаційної гігієни та ін. фахівцями санітарно-гігієнічного спрямування, епідеміологами, лікарями лаборантами галузі гігієни, лікарями клінічними лаборантами), термін навчання – 6 років.

Стоматологія (випускники працюють стоматологами-терапевтами, стоматологами-хірургами, стоматологами-ортопедами, фахівцями з хірургічної косметології, лікарями-ортодонтами та іншими фахівцями), термін навчання – 5 років.

Фармація (випускники працюють провізорами, які виготовляють лікарські препарати, організують постачання ліків, керують маркетинговими дослідженнями, контролюють якість лікарських препаратів тощо), термін навчання – 5 років (на заочному відділенні – 5,5 років).

• Провадження освітньої діяльності у Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького (юридична адреса м. Красний Лиман, вул. Кірова, 27) здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України (серія АЕ №636054) від 09.02.2015 р.
  • На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста приймаються особи з повною загальною середньою освітою.
  • Для конкурсного відбору на спеціальності лікувальна справа, педіатрія, медико-профілактична справа та стоматологія зараховуються бали сертифікатів ЗНО з української мови, біології (профільна дисципліна) та хімії; на спеціальність фармація - з української мови, хімії (профільна дисципліна) та біології.
  • Випускники медичних училищ мають право вступу на 2-й курс на спеціальність лікувальна справа за результатами фахового випробування (за програмою «лікувальна справа» передбаченою Крок М – 120 тестів).
  • Мінімальна кількість балів у сертифікаті ЗНО для абітурієнтів ДонНМУ не встановлена.
  • Підготовка фахівців з лікувальної справи, педіатрії та медико-профілактичної справи ведеться за рахунок держбюджету та за рахунок фізичних або юридичних осіб; зі стоматології та фармації - за рахунок фізичних або юридичних осіб.

План прийому до Донецького національного
медичного університету ім. М. Горького у 2015 році

п № Спеціальність За рахунок державного бюджету В т.ч. цільовий прийом За рахунок фізичних або юридичних осіб
1. Лікувальна справа 326 20 200
2. Лікувальна справа (на 2-й курс) На вакантні місця
3. Педіатрія 85 3 40
4. Медико-профілактична справа 30 1 40
5. Стоматологія 4 - 196
6. Фармація (денна форма навчання) - - 120
7. Фармація (заочна форма навчання) - - 100
  Всього 445 24 696

Вартість навчання у Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького у 2015 році

п № Спеціальність Термін навчання Вартість навчання за рік (грн.)
1. Лікувальна справа 6 16500
2. Лікувальна справа (2-й курс) 5 16500
3. Педіатрія 6 16000
4. Медико-профілактична справа 6 14000
5. Стоматологія 5 18000
6. Фармація (денна форма навчання) 5 16000
7. Фармація (заочна форма навчання) 5,5 11200

АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ДОННМУ:

м. Краматорськ, Донецька обл.

бульвар Машинобудівників, 39, корпус 2, ауд. 2303

тел. для довідок +380635045376