24 травня 2018 року о 12:30 на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Василова Валентина Васильовича

24 травня 2018 року о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Василова Валентина Васильовича

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – лікар ортопед-травматолог Чернівецької обласної клінічної лікарні МОЗ України

Назва дисертації – «Білатеральні переломи стегна у постраждалих з політравмою»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.21 – травматологія та ортопедія

Науковий керівник – Гур’єв Сергій Омелянович, доктор медичних наук, професор, заступник директора з наукової роботи (Державний заклад «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» (м. Київ))

Офіційний опонент – Климовицький Федір Володимирович, доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри травматології, ортопедії та військово-польової хірургії (Донецький національний медичний університет МОЗ України (м. Лиман))

Офіційний опонент – Івченко Дмитро Валерійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри травматології та ортопедії (Запорізький державний медичний університет МОЗ України)

Автореферат Василова Валентина Васильовича

Дисертація Василов В.В.

Відгук офіційного опонента Климовицького Ф. В. на дисертацію Василова В.В.

Відгук офіційного опонента Івченка Д. В. на дисертацію Василова В.В.