18 квітня 2018 року о 10:00 захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Палагнюка Костянтина Валентиновича

18 квітня 2018 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Палагнюка Костянтина Валентиновича

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – лікар ортопед-травматолог Центру реконструктивної та відновної медицини (Університетська клініка) Одеського національного медичного університету МОЗ України

Назва дисертації – «Травма хребта у постраждалих з політравмою в результаті дорожньо-транспортної пригоди»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.21 – травматологія та ортопедія

Науковий керівник – Гур’єв Сергій Омелянович, доктор медичних наук, професор, заступник директора з наукової роботи (Державний заклад «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» (м. Київ))

Офіційний опонент – Климовицький Федір Володимирович, доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри травматології, ортопедії та військово-польової хірургії (Донецький національний медичний університет МОЗ України (м. Лиман))

Офіційний опонент – Філь Адріан Юрійович, доктор медичних наук, доцент, професор кафедри травматології та ортопедії (Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького МОЗ України)

Автореферат Палагнюка Костянтина Валентиновича

Відгук офіційного опонента Ф.В. Климовицького на дисертацію Палагнюка К.В.

Відгук офіційного опонента А.Ю. Філя на дисертацію Палагнюка К.В.

Відгук додаткового офіційного опонента Ю. В. Шкатули на дисертацію Палагнюка К. В.

Дисертація Палагнюк К.В.