17 квітня 2018 року о 10:00 захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Єгудіної Єлизавети Давидівни

17 квітня 2018 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Єгудіної Єлизавети Давидівни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – доцент кафедри внутрішньої медицини № 3 Державного закладу «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»

Назва дисертації – «Особливості перебігу, морфологічних проявів і патогенезу ангіопатії при системних автоімунних ревматичних захворюваннях (клініко-експериментальне дослідження)»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.12 – ревматологія

Науковий консультант – Синяченко Олег Володимирович, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1 (Донецький національний медичний університет МОЗ України, м. Лиман)

Офіційний опонент – Яцишин Роман Іванович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1, клінічної імунології та алергології імені академіка Є. М. Нейка (Державний вищій навчальний заклад «Івано-Франківський національний медичний університет МОЗ України»)

Офіційний опонент – Шевчук Сергій Вікторович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2 (Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова МОЗ України)

Офіційний опонент – Гнилорибов Андрій Михайлович, доктор медичних наук, професор, керівник центру клінічних досліджень (Медичний центр «Клініка сучасної ревматології» (м. Київ))

Автореферат Єгудіної Єлизавети Давидівни

Відгук офіційного опонента С.В. Шевчука на дисертацію Єгудіної Є.Д.

Відгук офіційного опонента Р.І. Яцишина на дисертацію Єгудіної Є.Д.

Відгук офіційного опонента А.М. Гнилорибова на дисертацію Єгудіної Є.Д.

Дисертація Єгудіна Є.Д.