15 грудня 2017 року о 10:30 захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Танасієнко Ольги Миколаївни

15 грудня 2017 року о 1030 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Танасієнко Ольги Миколаївни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – лікар-анестезіолог відділення анестезіології з ліжками для надання інтенсивної терапії Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова МОЗ України

Назва дисертації – «Обґрунтування лікувально-діагностичної тактики при сепсисі у постраждалих з полісистемними пошкодженнями»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.21 – травматологія та ортопедія

Науковий керівник – Гур’єв Сергій Омелянович, доктор медичних наук, професор, заступник директора з наукової роботи (Державний заклад «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» (м. Київ))

Офіційний опонент – Климовицький Володимир Гарійович, доктор медичних наук, професор, директор Науково-дослідного інституту травматології та ортопедії (Донецький національний медичний університет МОЗ України (м. Лиман))

Офіційний опонент – Березка Микола Іванович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри екстреної та невідкладної медичної допомоги, ортопедії та травматології (Харківський національний медичний університет МОЗ України)

Автореферат Танасієнко О. М.

Дисертація Танасієнко О.М.

Відгук офіційного опонента М.І. Березки на дисертацію Танасієнко О.М.

Відгук офіційного опонента В.Г. Климовицького на дисертацію Танасієанко О.М.

Відгук додаткового офіційного опонента Н. І. Іскри на дисертацію Танасієнко О. М