13 жовтня 2017 року о 12:30 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Лісунова С.В.

13 жовтня 2017 року о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Лісунова Станіслава Вікторовича

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – завідувач травмпункту Київської міської клінічної лікарні № 1 МОЗ України

Назва дисертації – «Комплексне лікування хворих з переломами дистального метаепіфіза променевої кістки на ранньому амбулаторному етапі»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.21 – травматологія та ортопедія

Науковий керівник – Климовицький Федір Володимирович, доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри травматології, ортопедії та хірургії екстремальних ситуацій (Донецький національний медичний університет МОЗ України (м. Лиман))

Офіційний опонент – Бур`янов Олександр Анатолійович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри травматології та ортопедії (Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця МОЗ України (м. Київ))

Офіційний опонент – Зазірний Ігор Михайлович, доктор медичних наук, керівник центру ортопедії, травматології та спортивної медицини (клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами (м. Київ))

Автореферат Лісунов С.В.

Дисертація Лісунов С.В.

Відгук офіційного опонента Зазірного І.М. на дисертацію Лісунова С.В.

Відгук офіційного опонента Бур'янова О.А. на дисертацію Лісунова С.В..pdf