13 жовтня 2017 року о 10:00 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Солоніцина Є.О.

13 жовтня 2017 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Солоніцина Євгена Олексійовича

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – лікар травматолог-ортопед травмпункту Київської міської клінічної лікарні № 1 МОЗ України

Назва дисертації – «Лікувальна тактика при пухлинних метастатичних ураженнях довгих кісток кінцівок»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.21 – травматологія та ортопедія

Науковий керівник – Климовицький Федір Володимирович, доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри травматології, ортопедії та хірургії екстремальних ситуацій (Донецький національний медичний університет МОЗ України (м. Лиман))

Науковий керівник – Проценко Володимир Вікторович, доктор медичних наук, провідний науковий співробітник відділу патології стопи та складного протезування (Державна установа «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» (м. Київ))

Офіційний опонент – Бур`янов Олександр Анатолійович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри травматології та ортопедії (Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця МОЗ України (м. Київ))

Офіційний опонент – Івченко Дмитро Валерійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри травматології та ортопедії (Запорізький медичний університет МОЗ України)

Автореферат Cолоніцин Є. О.

Дисертація Солоніцин Є.О..pdf

Відгук офіційного опонента Івченка Д.В. на дисертацію Солоніцина Є.О.

Відгук офіційного опонента Бур'янова О.А. на дисертацію Солоніцина Є.О.