13 жовтня 2017 року о 10:00 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Солоніцина Є.О.

13 жовтня 2017 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Солоніцина Євгена Олексійовича

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – лікар травматолог-ортопед травмпункту Київської міської клінічної лікарні № 1 МОЗ України

Назва дисертації – «Лікувальна тактика при пухлинних метастатичних ураженнях довгих кісток кінцівок»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.21 – травматологія та ортопедія

Науковий керівник – Климовицький Федір Володимирович, доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри травматології, ортопедії та хірургії екстремальних ситуацій (Донецький національний медичний університет МОЗ України (м. Лиман))

Науковий керівник – Проценко Володимир Вікторович, доктор медичних наук, провідний науковий співробітник відділу патології стопи та складного протезування (Державна установа «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» (м. Київ))

Офіційний опонент – Бур`янов Олександр Анатолійович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри травматології та ортопедії (Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця МОЗ України (м. Київ))

Офіційний опонент – Івченко Дмитро Валерійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри травматології та ортопедії (Запорізький медичний університет МОЗ України)

Автореферат Cолоніцин Є. О.