07 квітня 2017 року о 10:00 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Сокрут Ольги Петрівни

07 квітня 2017 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Сокрут Ольги Петрівни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – асистент кафедри медичної реабілітації Донецького національного медичного університету МОЗ України, м. Лиман

Назва дисертації – «Клініко-патогенетичне значення вегетативного тонусу при ревматоїдному артриті і лікування хворих з урахуванням симпато- та ваготонії»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.12 – ревматологія

Науковий керівник – Синяченко Олег Володимирович, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1 (Донецький національний медичний університет МОЗ України, м. Лиман)

Офіційний опонент – Станіславчук Микола Адамович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1 (Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова МОЗ України)

Офіційний опонент – Заздравнов Андрій Анатолійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри загальної практики – сімейної медицини та внутрішніх хвороб (Харківський національний медичний університет МОЗ України)

Автореферат Сокрут О.П.

Дисертация Сокрут О.П.

Відгук офіційного опонента Станіславчука М. А. на дисертацію Сокрут О. П.

Відгук офіційного опонента Заздравнова А. А. на дисертацію Сокрут О. П.