3 березня 2017 року о 13:00 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Гушула Івана Ярославовича

3 березня 2017 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Гушула Івана Ярославовича

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – асистент кафедри онкології та радіології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» МОЗ України, м. Чернівці

Назва дисертації – «Лікування перитоніту у хворих на рак товстої кишки»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.07 – онкологія

Науковий керівник – Іващук Олександр Іванович, доктор медичних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародних зав’язків, професор кафедри онкології та радіології (ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» МОЗ України, м. Чернівці)

Офіційний опонент – Бондар Володимир Григорович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри онкології та радіології (Донецький національний медичний університет, м. Лиман)

Офіційний опонент – Сорокін Богдан Вікторович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри онкології (Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України, м. Київ)

Автореферат Гушул І.Я.
Дисертація Гушул І.Я.
Відгук офіційного опонента Сорокіна Б.В. на дисертацію Гушула І.Я.
Відгук офіційного опонента Бондаря В.Г. на дисертацію Гушула І.Я.