8 грудня 2016 року о 10:00 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Соловйова Олексія Станіславовича

8 грудня 2016 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Соловйова Олексія Станіславовича

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – старший науковий співробітник відділу наукових проблем екстреної медичної допомоги та невідкладних станів ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» (м. Київ)

Назва дисертації – «Травматична хвороба у ВІЛ-інфікованих постраждалих з полісистемними та поліорганними пошкодженнями»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.21 – травматологія та ортопедія

Науковий консультант – Гур’єв Сергій Омелянович, доктор медичних наук, професор, заступник директора з наукової роботи (ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» (м. Київ))

Офіційний опонент – Климовицький Федір Володимирович, доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри травматології, ортопедії та військово-польової хірургії (Донецький національний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України (м. Лиман))

Офіційний опонент – Матяш Віктор Іванович, доктор медичних наук, професор, керівник відділу інтенсивної терапії та детоксикації (ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМН України» (м. Київ))

Офіційний опонентІскра Наталія Іванівна, доктор медичних наук, доцент, доцент кафедри медицини катастроф та військової медичної підготовки, (Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України, (м. Київ))

Автореферат Соловйов О.С..

Дисертація Соловйов О.С..

Відгук офіційного опонента Іскри Н.І. на дисертацію Соловйова О.С.

Відгук офіційного опонента Матяша В.І. на дисертацію Соловйова О.С.

Відгук офіційного опонента Климовицького Ф.В. на дисертацію Соловйова О.С.