8 грудня 2016 року о 13:30 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Кєтова Валерія Геннадійовича

8 грудня 2016 року о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Кєтова Валерія Геннадійовича

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – завідувач онкохірургічного відділення КЛПУ «Міський онкологічний диспансер м. Краматорськ» МОЗ України

Назва дисертації – «Оптимізація хірургічного лікування аденокарцином анального каналу з використанням сфінктерозберігаючих технологій»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.07 – онкологія

Науковий керівник – Думанський Юрій Васильович, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, ректор, професор кафедри онкології і радіології (Донецький національний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України, м. Лиман)

Офіційний опонент – Литвиненко Олександр Олександрович, доктор медичних наук, професор, керівник клініки радіоіндукованих онкологічних захворювань (Державна установа «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України», м. Київ)

Офіційний опонент – Білянський Леонід Семенович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургії № 1 (Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця МОЗ України, м. Київ)

Автореферат Кєтова В.Г.

Дисертація Кєтова В.Г..

Відгук офіційного опонента Литвиненка О.О на дисертацію Кєтова В.Г.

Відгук офіційного опонента Білянського Л.С. на дисертацію Кєтова В.Г.