11 жовтня 2016 року о 10:00 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Такташова Гемадія Саїтовича

11 жовтня 2016 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Такташова Гемадія Саїтовича

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2 Донецького національного медичного університету ім. М. Горького МОЗ України, м. Лиман

Назва дисертації – «Респіраторна дисфункція при хронічній ревматичній хворобі серця: зв'язок з екологією, діагностика, патогенез, лікування»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.12 – ревматологія

Науковий консультант – Синяченко Олег Володимирович, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1 (Донецький національний медичний університет ім. М. Горького (м. Лиман))

Офіційний опонент – Станіславчук Микола Адамович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1 (Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова МОЗ України)

Офіційний опонент – Борткевич Олег Петрович, доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник відділу некоронарних хвороб серця та ревматології (ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. акад. М. Д. Стражеска» НАМН України» (м. Київ))

Офіційний опонент – Сміян Світлана Іванівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2 (ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського МОЗ України»)

Автореферат Такташова Г.С.

Дисертація Такташова Г.С.

Відгук офіційного опонента Станіславчук М.А. на дисертацію Такташова Г.С.

Відгук офіційного опонента Борткевич О.П. на дисертацію Такташова Г.С.

Відгук офіційного опонента Сміян С.І. на дисертацію Такташова Г.С.