11 жовтня 2016 року о 13:30 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Степка Валентина Анатолійовича

11 жовтня 2016 року о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Степка Валентина Анатолійовича

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – аспірант кафедри онкології і радіології Донецького національного медичного університету ім. М. Горького МОЗ України, м. Лиман

Назва дисертації – «Гендерні особливості раку гастроезофагеальної зони, зв'язок з діафрагмальною килою, питання ангіоонкогенезу та лікування»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.07 – онкологія

Науковий керівник – Думанський Юрій Васильович, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, ректор, професор кафедри онкології і радіології (Донецький національний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України, м. Лиман)

Офіційний опонент – Литвиненко Олександр Олександрович, доктор медичних наук, професор, керівник клініки радіоіндукованих онкологічних захворювань (Державна установа «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України»)

Офіційний опонент – Галайчук Ігор Йосифович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри онкологiї, променевої дiагностики i терапiї та радiацiйної медицини (ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського МОЗ України»)

Автореферат Степка В.А.

Дисертація Степка В.А.

Відгук офіційного опонента Литвиненко О.О. на дисертацію Степка В.А.

Відгук офіційного опонента Галайчука І Й. на дисертацію Степка В.А.