9 червня 2016 року о 12:30 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Жаркої Анастасії Юріївни

9 червня 2016 року о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Жаркої Анастасії Юріївни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працюєаспірант кафедри внутрішньої медицини № 2 Донецького національного медичного університету ім. М. Горького МОЗ України, м. Лиман

Назва дисертації– «Особливості перебігу, патогенезу та ефективності лікування ревматоїдного артриту, що розпочався у дитячому та дорослому віці, еволюція ювенільного ідіопатичного артриту»

Шифр та назва спеціальності– 14.01.12 – ревматологія

Науковий керівник– Такташов Гемадій Саїтович, кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2 (Донецький національний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України)

Офіційний опонент – Заздравнов Андрій Анатолійович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри загальної практики – сімейної медицини та внутрішніх хвороб (Харківський національний медичний університет МОЗ України)

Офіційний опонент – Гнилорибов Андрій Михайлович, доктор медичних наук, професор, керівник відділу наукових та клінічних досліджень (Медичний центр «Клініка сучасної ревматології» (м. Київ))

Автореферат Жарка А. Ю.

Дисертація Жарка А. Ю.

Відгук офіційного опонента Гнилорибова А. М. на дисертацію Жаркої А. Ю.

Відгук офіційного опонента Заздравнова А. А. на дисертацію Жаркої А. Ю.