9 червня 2016 року о 10:00 годині відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Сєдої Лілії Валеріївни

9 червня 2016 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Сєдої Лілії Валеріївни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працюєасистент кафедри внутрішньої медицини № 1 Донецького національного медичного університету ім. М. Горького МОЗ України, м. Лиман

Назва дисертації– «Клініко-патогенетичні особливості серцево-судинних змін при ANCA-асоційованих системних васкулітах»

Шифр та назва спеціальності– 14.01.12 – ревматологія

Науковий керівник– Єрмолаєва Майя В’ячеславівна, доктор медичних наук, професор, професор кафедри внутрішньої медицини № 1 (Донецький національний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України)

Офіційний опонент – Кузьміна Ганна Петрівна, доктор медичних наук, професор, професор кафедри терапії, кардіології та сімейної медицини факультету післядипломної освіти (Державний заклад «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»)

Офіційний опонент – Гнилорибов Андрій Михайлович, доктор медичних наук, професор, керівник відділу наукових та клінічних досліджень (Медичний центр «Клініка сучасної ревматології» (м. Київ))

Автореферат Сєдая Л. В.

Дисертація Сєдая Л. В.

Відгук офіційного опонента Гнилорибова А. М. на дисертацію Сєдої Л. В.

Вiдгук офіційного опонента Кузьміної Г. П. на дисертацію Сєдої Л. В.