20 квітня 2016 року о 14:00 годині відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Лівенцової Катерини Валентинівни

20 квітня 2016 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Лівенцової Катерини Валентинівни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – асистент кафедри внутрішньої медицини № 1 Донецького національного медичного університету ім. М. Горького МОЗ України

Назва дисертації – «Зв'язок поширеності, особливостей перебігу і лікування системного червоного вовчака з екологічними чинниками довкілля»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.12 – ревматологія

Науковий керівник – Синяченко Олег Володимирович, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1 (Донецький національний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України)

Офіційний опонент – Кузьміна Ганна Петрівна, доктор медичних наук, професор, професор кафедри терапії, кардіології та сімейної медицини факультету післядипломної освіти (Державний заклад «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»)

Офіційний опонент – Головач Ірина Юріївна, доктор медичних наук, професор, завідувач відділення ревматології і внутрішньої патології (клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами (м. Київ))

Дисертація pdf

Автореферат pdf