15 грудня 2017 року о 10:30 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Танасієнко О.М.

15 грудня 2017 року о 1030 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Танасієнко Ольги Миколаївни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – лікар-анестезіолог відділення анестезіології з ліжками для надання інтенсивної терапії Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова МОЗ України

Назва дисертації – «Обґрунтування лікувально-діагностичної тактики при сепсисі у постраждалих з полісистемними пошкодженнями»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.21 – травматологія та ортопедія