15 грудня 2017 року о 13:00 відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Стулікової В.С.

15 грудня 2017 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.04 (м. Краматорськ Донецької області, бульвар Машинобудівників, 39, аудиторія 2335) відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Стулікової Вікторії Сергіївни

Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – асистент кафедри стоматології дитячого віку Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України (м. Київ)

Назва дисертації – «Клініко-експериментальне обґрунтування лікування пульпіту тимчасових зубів у дітей із застосуванням сучасних ампутаційних методів»

Шифр та назва спеціальності – 14.01.22 – стоматологія