Майстер-клас «Ведення гострого коронарного синдрому та застосування інтервенційних методів при ІХС і складних порушеннях ритму»

28 вересня 2017 року на базі кафедри внутрішньої медицини № 2 був проведений майстер-клас «Ведення гострого коронарного синдрому та застосування інтервенційних методів при ІХС і складних порушеннях ритму».

Для участі в майстер-класі  були запрошені лікарі-кардіологи міст та районів Донецької області . Метою майстер-класу був обмін досвідом та підвищення кваліфікації, інформування фахівців про сучасні та актуальні питання діагностики та лікування захворювань серцево-судинної  системи.

Практична частина заняття проведена у відділенні кардіо-ренгенваскулярної  хірургії  КЛПУ «Міський  онкологічний диспансер м.Краматорська», де лікарі ознайомились с інвазівними  методами обстеження та лікування хворих с гострим коронарним синдромом.

По завершенні  майстер-класу, лікарям був виданий сертифікат.