Науково-практична конференція "Коморбідні стани в клініці внутрішньої медицини»"

23 березня 2017 року в актовій залі ЦПМСД № 2 м. Краматорська відбулась науково-практична конференція «Коморбідні стани в клініці внутрішньої медицини», яку організували та провели викладачі кафедр внутрішньої медицини №2 (зав. кафедри - к.мед.н., доцент Такташов Г.С.) та неврології, медичної генетики та нейрохірургії ( зав. кафедри - к.мед.н., доцент Селезньова С.В.) Донецького національного медичного університету.

До участі було запрошено сімейних лікарів, терапевтів, кардіологів, ревматологів, ендокринологів, невропатологів лікувально-профілактичних закладів міст та районів регіону.

З доповідями виступили:

1. Такташов Гемадій Саїтович, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2, доцент: «Современные аспекты диагностики и лечения фибрилляции предсердий».
  2. Михайличенко Тетяна Євгенівна, професор кафедри внутрішньої медицини № 2: «Диабетическая энцефалопатия. Механизм развития, принципы лечения».
  3. Селезньова Софія Веніаміновна, завідувач кафедри неврології, медичної генетики і нейрохірургії: «Тревожно-депрессивные расстройства, тенденции развития в современном мире.»
  4. Узун Дмитро Юрійович, асистент кафедри внутрішньої медицини № 2: «Кардиохирургические методы лечения сердечно-сосудистой патологии»

В залі були присутні співробітники кафедр-організаторів, лікарі-інтерни та лікарі різних спеціальностей з Краматорська, Бахмута, Костянтинівки, Слов'янська, Лимана, Дружківки, Торецька, Угдедара, Селидова, Святогірська, які активно брали участь в обговоренні доповідей.