Міністерство охорони здоров‘я України повідомляє, що відповідно до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, наукових семінарів і пленумів на 2015 рік, 21-22 травня 2015 року у м. Житомир планується провести науково-практичний симпозіум з міжнародною участю «Критерії ранньої діагностики первинних імунодефіцитів у дітей» в рамках Центрально-Східноєвропейського проекту «J-project» (далі - симпозіум).

Для участі у симпозіумі запрошуються заступники керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров`я обласних (міських) державних адміністрацій, які відповідають за питання охорони материнства та дитинства, головні позаштатні спеціалісти структурних підрозділів з питань охорони здоров`я обласних (міських) державних адміністрацій зі спеціальності «Педіатрія», «Дитяча імунологія», «Загальна практика та сімейна медицина», лікарі - педіатри, лікарі загальної практики та сімейної медицини, лікарі - імунологи дитячі. Просимо направити учасників симпозіуму відповідно до розподілу місць, що додається. Витрати на відрядження віднести за основним місцем роботи.

Місце проведення: м. Житомир, вул. Бердичівська 44/15, Житомирський інститут медсестринства, конгрес-хол. Початок о 12.00 год., реєстрація з 11 год.

З програмою науково - практичного симпозіуму можно ознайомитися на сайті оргкомітету.