27-29.04.2015 "Проблеми підготовки фахівців з інтелектуальної власності, інформаційно – аналітичної та інноваційної діяльності в Україні"

Скачать/Открыть весь документ в doc

Шановні колеги !

Відповідно до Плану проведення наукових конференцій та семінарів з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2015 рік та з  метою підвищення якості підготовки фахівців та проведення навчальних занять, обміну досвідом та вироблення стратегії подальшого покращення системи освіти у сфері інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності Інститут інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» в м. Києві, Науково - дослідний інститут інтелектуальної власності Національної Академії правових наук України за підтримкою Державної служби інтелектуальної власності проводить 27-29 квітня 2015 р. ХV Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Проблеми підготовки фахівців з інтелектуальної власності, інформаційно – аналітичної та інноваційної діяльності в Україні" До участі у конференції запрошуються науково – педагогічні  працівники вищих навчальних закладів, що  здійснюють  підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців у  зазначених сферах діяльності, а також студенти. Просимо Вас підтримати цей захід  та посприяти участі у ньому студентському та професорсько–викладацькому складу Вашого навчального закладу. Інформаційне повідомлення щодо умов участі у конференції додається.

Директор   інституту

Професор   В.Д.Пархоменко

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Інститут інтелектуальної власності Національного університету "одеська юридична академія" в м. Києві

Науково-дослідний інститут ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ національної академії правових наук україни

ДЕРЖАВНа СЛУЖБА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ України

запрошують науково-педагогічних та педагогічних працівників навчальних

закладів 27-29 квітня 2015 року взяти  участь у роботі

XV Всеукраїнської науково-практичної конференції

“Проблеми підготовки фахівців з інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності в Україні”

Конференція відбудеться у м. Києві

Мета конференціїобмін досвідом і вироблення принципів підготовки та перепідготовки фахівців у сфері інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності у вищих навчальних закладах України.

Орієнтовні напрями доповідей:

-   стратегічні засади підготовки фахівців з інтелектуальної власності;

- системно-структурний аналіз взаємозв’язку та поєднання спеціальностей „ Інтелектуальна власність”, „Консолідована інформація” та „Управління інноваційною діяльністю”;

- досвід  вищих навчальних закладів з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері  інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності;

- проблеми щодо удосконалення навчального процесу і науково-методичного забезпечення підготовки фахівців зі спеціальностей „Інтелектуальна власність”, „Консолідована інформація” та „Управління інноваційною діяльністю”.

Робочі мови конференції: українська, російська.

За надісланими тезами доповідей  буде надруковано  збірник матеріалів конференції.

Вимоги до текстів доповідей:

чотири-шість повних сторінок формату А4, набраних у редакторі MS doc. Word (у форматі RTF) або сумісному з ним, подаються електронною поштою на E-mail:, aЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. , або :Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або на дискеті 3,5” поштою до 10квітня 2015 р.;

- шрифт – 14 pt, "Times New Roman", через 1-1,5 інтервали; поля зліва та зверху – 25 мм, знизу 30 мм, справа – 15 мм;

розміщення тексту: у верхньому лівому кутку обов’язково наводиться УДК, далі через два інтервали назва доповіді, що друкується шрифтом 16 pt з великої літери; нижче посередині через три інтервали – прізвище, ім’я та по батькові автора, а на наступному рядку - назва організації, яку  представляє доповідач, після чого через три інтервали – текст доповіді.

Важливі дати: (не пропустіть)

- представлення тез доповідей –          до 10.04.15;

- подання заявок на участь      –          до 17.04.15

- оплата участі у конференції -           до 25.04.15;

Тези доповідей, що надійдуть на адресу оргкомітету після 12 квітня, до публікації не будуть прийняті.

Заявки на участь у конференції і тези доповідей просимо надсилати до вищезазначених дат в електронному вигляді, або на адресу оргкомітету: 03035, Інститут інтелектуальної власності Національного університету "Одеська юридична академія " в м. Києві, м., вул. Харківське шосе.,210; Тел./факс: 563-80-64;

Вартість участі в науково-практичній конференції становить 240 грн., в т.ч. ПДВ – 40 грн. Оплата здійснюється до 25 квітня

Реквізити: Інститут інтелектуальної власності НУ"Одеська юридична академія " в м. Києві,вул. Харківське шосе.,210; р/р 31258201178292  в ГУ ДКСУ м. Києва, МФО 820019, код ЄДРПОУ 37009826. Призначення платежу: за участь (П.І.Б.) у конференції.

Увага: Вартість друку доповідей без участі у роботі конференції -120грн.

Секретаріат:

Бєлай Олександр Олександрович, тел./факс (044) 563-80-64

e-mail: abelay@ukr.net

Кацан Надія Іванівна, тел.(044) 563-80-64,

Заявки на участь у конференції і тези  надсилати за вказаними реквізитами .

За додатковою інформацією звертатися до

Бєлая Олександра Олександровича  (044) 563-80-64

Оргкомітет