22-23 вересня 2016р. відбудеться наукова конференція з міжнародною участю"Українська фармація ‒ вчора, сьогодні, завтра"

Шановні колеги!

У відповідності до плану наукових конференцій Міністерства охорони здоров’я України 22-23вересня 2016р. відбудеться наукова конференція з міжнародною участю"Українська фармація ‒ вчора, сьогодні, завтра".

Адреса проведення конференції: Закарпатська область, Міжгірський район, Синевирська поляна, національний природний парк "Синевир", комплекс "Арніка".

Організатори конференції:Донецький національний медичний університет ім.М.Горького, кафедра управління і економіки фармації.

У роботі конференції візьмуть участь провідні науковці в галузі фармації з різних регіонів України, а також колеги із Литви, Республіки Молдови, Польщі, Таджикистану та Республіки Казахстан.

Інформаційні партнери:"Щотижневик АПТЕКА"; журнал "Управління, економіка та забезпечення якості у фармації".

Спонсори конференції:група компаній "Кусум".

Голова оргкомітету – д.фарм.н., проф. Хоменко Віктор Миколайович.

Тел.: +38(050) 368 66 15

+38(067) 247 98 98

E-mail: khomenko_donnmu@ukr.net

Відповідальний секретар – Царьова Катерина Олександрівна.

Тел.: +38(050) 930 27 88

E-mail:katja.carjova@rambler.ru