13-16 вересня 2016 року відбудеться VIII Національний з’їзд фармацевтів України

Шановні колеги!

13-16 вересня 2016 року за ініціативою Міністерства охорони здоров’я України, Національного фармацевтичного університету та підтримки Харківської обласної державної адміністрації відбудеться VIII Національний з’їзд фармацевтів України ( посвідчення УкрІНТЕІ №113 від 21.04.2015 р.).

Головними для обговорення на VIII Національному з’їзді фармацевтівУкраїни стануть такі питання: реалії та перспективи виробництва ліків в Україні; ціноутворення та реімбурсація, як фактори доступності лікарських засобів; нова концепція та стандарт вищої освіти України галузі знань «Охорона здоров’я» спеціальності «Фармація»інтеграція фармації України у європейський фармацевтичний простір; фармацевтичне самоврядування; тенденції розвитку аптечної мережі, дистрибуції, контролю якості ліків; фармацевтична наука та інноваційні технології у розробці ліків; партнерство роботодавців та ВНЗ.

За будь-якою інформацією звертайтеся до Оргкомітету з’їзду за адресою:61002, м. Харків, вул. ,Пушкінська, 53, Національний фармацевтичний університет, відповідальний секретар Оргкомітету проф. Зайченко Ганна Володимирівна, конт.тел./факс (057)706-22-69, e-mailpharm_congress@nuph.edu.ua