13 травня 2016 року на базі Донецького юридичного інституту відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Донецький юридичний інститут6 55 років на теренах освіти і науки»

До уваги викладачів!

Для підведення педагогічної, наукової та службової діяльності Донецького юридичного інституту та з метою обговорення перспективних питань діяльності відомчих вищих навчальних закладів 13 травня 2016 року на базі Донецького юридичного інституту відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Донецький юридичний інститут6 55 років на теренах освіти і науки». Перед початком конференції заплановано видання ювілейного номеру фахового збірника наукових праць інституту «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності».

Адреса оргкомітету:

50106, м. Кривий ріг,